| Crush247 a întrebat:

Cainele trebuie platit la asociatia de locatari?

5 răspunsuri:
| liliana77any a răspuns:

Da, la mine costa 10 lei pe luna.

| Vanishgold a răspuns:

La intretinere se trec doar persoanele fizice, animalele de companie nu au nicio treaba.

| Crush247 explică (pentru Vanishgold):

Pai eu mi-am cumparat un catel de talie mare (Akita inu ) Acum e mic, o luna si un pic, iar cand m-a vazut un vecin cu el a zis ca trebuie platit la asociatie.

| Vanishgold a răspuns (pentru Crush247):

De ce? laughing nu i-ai cerut o explicație? Cu ce încurcă acel cățel? Nu mi se pare corect.

| Crush247 explică (pentru Vanishgold):

Nici mie, dar cand o sa platesc intretinera o sa intreb si de catel laughing