| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce alimente ingrasa, mi'ai putea spune o cura de ingrasare, pentru ca consider ca sunt prea slaba am 1.65 si 48 de kile sad! Si cei care sufera de acnee voi ce produse folositi pentru a scapa de ea? Eu am folosit pudra de argila si zynerit, sunt bune, dar peste o luna imi apar iar! O sa'mi fac programare la dermatolog pentru luna august pentru ca acum imi e imposibil sa ajung. Multumesc pentru sfaturi, Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| ilegalnonstop a răspuns:

Nu cred ca e vorba de alimentatie. incearca sa dormi mai mult si sa consumi in special produse lactate cu peste 15% grasime, iar carnea sa fie destul de grasa.

2 răspunsuri:
| kityshiatat a răspuns:

Alimente care ingrasa: nuca de cocos, untul, ciocolata, carnea, cartofii etc.
pentru acnee: foloseste sapunuri pentru bebe (jhonson's baby cu extract de lapte, e unul albastru) sunt mai putin daunatoare