| 13ianca a întrebat:

Cam ce obiecte mai neobisnuite mi-ati recomanda sa colectionez?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Evantae, eu colectionz masti de prin locurile in care merg; scoici, steaguri, banderole, calendare, vaze, miniaturi ale locurilor in care calatoresti. sper sa-ti placa ideile mele

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Pai:
- pixuri colorate de diverse marimi, forme
- timbre
- insigne colorate, mari, mici
- jucarii de pus
- bijuterii
- parfumuri

Si cam astea sunt ideile mele acum.

Pa, pa.

| Th3eo a răspuns:

Postere, servetele, ambalaje.

| InoTkd95 a răspuns:

Poi eu am colectionat servetzele, si in ultimu timp colectionam pietrelaughing e amuzant, pe unde mergeam ma intorceam cu un tone de pietrelaughing acum am crescut si am renuntat la chestiile de genu' asta. succes>big grin