| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Ce hobiuri aveti si voi? Eu colectionez obiecte vechi (monede, arme, argintarie, etc)

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu colectionez carti de razboi.Deja am mostenire de la tata o bibloteca consistentahee hee

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place poezia. E o pasiune a mea.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Joc basket, îmi place să merg la/pe munte, îmi place să fac poze şi mai nou învăţ diverse tehnici de fotografie şi caracteristici de aparate foto digitale că vreau să îmi cumpăr altul, ascult muzică (dar asta aproape că nu se mai pune că a devenit o banalitate), îmi place să văd scenete şi să mă dau cu rolele.

| TipulVerde a răspuns:

Eu cant la chitara. Si imi place sa colectionez orice happy. Toate sertarele din casa mea sunt arhipline.

| hamsterx a răspuns:

Eu colectionez bonuri de la Mc donalds, si am cam 1000 cred laughing nu stiu ce m`a apucat sa pastrez toate hartiutele alea, dar daca cei de la Mc ar avea o promotie, sa dea mancarea de pe bonurile care le avem pe gratis, as face cinste la toata tara credlaughing big grin

| ing. a răspuns:

Buna.Eu am o multime de colectii:
-Servetele
-Monede vechi (sau din alte tari)
-Cutii de parfumlaughing
-Pietre
-Obiecte de plus(cred ca am vreo 30 de ursi laughing)
Si mai imi place :sa ma plimb cu rolele/bicicleta, sa pictez, sa fac fotografii, sa compun poezii.smug

| TDGMeebu a răspuns:

Pai, eu am o colectie de scoici

de bratari laughing

de sepci, fesuri happy

cam atat stiu la ora asta laughing mi`e cam somn si de`asta laughing

| fluturas a răspuns:

Colectionez servetele happy si pliantehee hee

si 'mi place sa desenez love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa cant, sa dansez, sa ma plimb cu bicicleta, sa stau de tainahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aeromodelism

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Coletionez Ursuleti de plus, Sticle de parfum, Bratari

si mai imi place sa:
cant, dansez, citesc, ma plimb cu rolele etc laughing

| ZEYN a răspuns:

Fotografie, Programare Web, Arta Seductiei, Cititul cartiilor psihologice, Mersul cu bicicleta, excursii prin tara, colectionare suveniruri, etc big grin

| SoferTir a răspuns:

Si sa fac caca

| patratzel a răspuns:

Eu una colectionez pietre. dar nu orice pietre...si mai am un prieten care colectioneaza sticle... dar tot la fel.nu orice sticlebig grin

| ToXicDanutza11 a răspuns:

Eu ascult foarte mult muzica, imi place sa fac scheme cu rolele, imi place sa cant (nu-mi place sa dorm) Si bine inteles sa ies afara cu prieteni imei