| petryka2011 a întrebat:

Credeti ca o sa ninga anul asta de Craciun?

12 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Da cu siguranta happy

| roormaf12 a răspuns:

Deja s-a anuntat ca din 23 Noiembrie Ninge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru roormaf12):

E adevarat, dar nu poti sa spui ca intr-o anumita zi va ninge.Dar e foarte probabil sa fie zapada. FUNDA?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu va ninge cu fulgi de nea, atunci, cu siguranță, va "ninge" cu dragostea celor dragi.

| Dariusuu a răspuns:

Daaa. Si inca ce zapada vom avea.

Iesim cu sania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca da big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin zona mea n-a mai nins de ani buni în perioada Crăciunului, deci mă aştept ca şi anul ăsta să fie la fel.

| Inemes a răspuns:

Nu

| oOoBrBoOo a răspuns:

O sa ninga din 2 motive unu este ca meteorologi au anuntat asta si deja ninge la munte au zis ca ninge si al doilea motiv din cauza ca a fost foarte secetoasa vara asta de obicei cand vara este secetoasa iarna e puternica. FUNDA?big grin

| FlashGun a răspuns:

Da

| sucul a răspuns:

Normal ca o sa ninga

| deyutza135 a răspuns:

Da ma da