| Trasca_Mitica_1993 a întrebat:

Cand pornesc pc-ul imi apare startup repair cannot repair this computer automatically cum procedz ca sa il repar?

1 răspuns:
| Robert1999999 a răspuns:

Pai da-i un Restore ca sa mearga mai bine, da-i clik jos stanga la start, unde scrie cauta, scrie in casuta ai Restore Computer, da-i clik pe el si urmeaza pasii (foarte simplii, nu ati face griji)apropo procedeaza asa de fiecare data cand ceva nu a-ti merge bine la calculator, nu a-ti face griji nu se sterge nimic, totul ramnae la fel, doar ca se remprospateaza.

happy happy happy