| anonim_4396 a întrebat:

Cand vom afla ce limbi vorbesc extraterestrii din federatie?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Peste 218 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce federatie? De unde stim cine face parte din federatie? Daca stim cine face parte, e usor, doar n-or fi ei cine stie ce inteligenti. Daca ii cheama ascuterani, probabil vorbesc ascuterana, daca ii cheama pandoșomildoni vorbesc pandoșomildoaca etc. Cum e la noi români-româna, uguri-maghiara(ups aici da eroare) Dar ma rog, ai prins ideea. Spune-ne cine e in federatie!'

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți dă numa ție eroarehee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vom afla cand va incepe sa transmita din nou Lorin Fortuna din cealalta lume
https://www.youtube.com/watch?v=OjLFUBcYlOg&ab_channel=DanDan
Merita sa dai o incercare ( macar da pe la minutu 1:30 )

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Niciodată!