| chilledzebra a întrebat:

Care ar fi primul loc in care ati vrea sa mergeti? Si aveti posibilitatea de a alege orice loc de pe planeta. big grin

34 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Auschwitz

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Da mai repeti mult asta?

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal

| Kaℓi a răspuns:

Machu Picchu.

| Drimmero a răspuns:

As vizita America, locul tuturor posibilitatilor!

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Oo! Bine, frumos zis!

| R0R0 a răspuns:

India-New Delhi, Calcutta...

| Florentina9210 a răspuns:

Texas.

| chilledzebra explică (pentru Florentina9210):

Iha! Cowboy! laughing Ce destinatie interesanta! big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru chilledzebra):

Hai cu mine. smug

| chilledzebra explică (pentru Florentina9210):

Ma primesti? O.O

| Florentina9210 a răspuns (pentru chilledzebra):

De ce nu. Platesti tu biletul de avion

| chilledzebra explică (pentru Florentina9210):

laughing Ok, dar tu faci cinste cu orele de echitatie!winking laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru chilledzebra):

Ihi. Bine. Oricum ar fi ies mai ieftin decat tine. Ai ide cat e un bilet pana acolo?

| chilledzebra explică (pentru Florentina9210):

Cina a zis ca platesc sa mergem cu clasa? laughing Sus pe aripa de avion! Sau daca nu, ne ascundem intr-o lada mare si vom fi expediate drept pachet! laughing Da, nu ma baga in seama. Aiuresc pe zi ce trece...

| gemeni6226 a răspuns:

Indiferent unde ar fi dar mi-as dori o cazare de o luna la un hotel luxos de 5 stele unde sa maninc zilnic cele mai bune mincaruri(mai ales cele mai bune deserturi)sa fiu masata zilnic in salonul de masaj al hotelului sa am jaccuzzi in baie si sa fac plimbari lungi de shopping. Daca asta o pot realiza mi-e indiferent unde pe glob.

| syd a răspuns:

Bucegi

| chilledzebra explică (pentru syd):

O atractie turistica din Romania, felicitari! Esti primul care a ales sa viziteze ceva din tara natala! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in Singapore, nu ma pot decide
tuu?

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Dragut loc. Eu? As vrea sa vizitez cel mai mare delfinariu din lume sau sa vizitez rezervatia naturala a tigreilor bengalezi! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Tare

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

laughing Mersi! Care e numele tau real?

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Eh

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Eh? Ok. Eh, eu sunt Andrada, dar prietenii imi zic zebra. Incantata! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Heei

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Hei! laughing

| DeathOfDreams a răspuns:

Oceanul Pacific.
Înnot la miezul nopții, scufundări, tot tacâmul.
Paradise.

Tu?

| chilledzebra explică (pentru DeathOfDreams):

Habar nu am inca. Ador apa si animalele marine, deci cel mai probabil la un delfinariu, dar sunt pasioanata si de tigrii bengalezi. Mi-e cam greu sa decid...sad

| DeathOfDreams a răspuns (pentru chilledzebra):

Uu, frumos!

| chilledzebra explică (pentru DeathOfDreams):

happy Multumesc...Dar vad ca nu sunt singura pasionata de apa! laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Pe un munte (sau Cernobil)