| Andr3 a întrebat:

Daca ati castiga o vacanta de lux cu tot tacamul (cazare 5 stele,ghid turistic,mancare cata vreti,excursii ) si voi nu ar trebui sa platiti nimic (eventual sa aveti bani doar de suveniruri ) si ati putea alege orice loc de pe planeta aceasta,chiar orice loc, unde a puteti sta 7 zile, unde ati vrea sa mergeti? Si de ce?

3 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

In Bora Bora. De ce? Pentru ca imi place, evident. Alt motiv nu vad pentru a alege un astfel de loc precum cel dat in intrebarea ta. Mergi unde iti place cu adevarat.

| dragos9234 a răspuns:

In Bora Bora, apa are o culoare minunata si multe alte chestii.

| alexandra440789897 a răspuns:

Eu as merge in Franta deoarerce este o tara minunata, sau in Spania din acelasi motiv.