| Deaad a întrebat:

Care aveti cub moyu weilong? Vreau sa-mi iau marti si as vrea sa stiu ce parere aveti despre acest cub.Rog doar cei care il au/l-au avut sa-mi raspunda, restul sa se abtina.

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Are un prieten care stie sa faca cubul rubik in 3 minute si merge super bine. Nu ai probleme cand invarti piesele si se scot si usor. Ti-l recomand.

| Deaad explică (pentru selfie):

laughing3 minute? E enorm! Eu il fac in 25 sec si am au zhanci dar s-a stricat, Pentru asta vreau sa-mi iau altul.Mersi,oricum.

| selfie a răspuns (pentru Deaad):

Are 7 ani copilu rolling on the floor E vecin cu mine si eu sunt prieten cu fratele lui si il mai vedeam cand il facea.