| LucySilvyu a întrebat:

Care credeti ca este cel mai important moment din viata voastra?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Momentul în care eşti sigur că ai făcut o decizie corectă, în care eşti sigur că ţi-ai găsit partenerul/a potrivit/ă, în care ştii că totul e bine şi stabil, în care îţi vezi nou-născutul, în care acesta spune primul cuvânt, în care ţi-ai găsit o locuinţă ce devine "acasă"... Cred că orice moment care te face fericit e important happy Orice moment memorabil, în care înveţi, în care te simţi satisfăcut, în care şi alţii sunt acolo să zâmbească cu tine.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

The Saviour (YahuShua HaMashiach)

| 23paputsa23 a răspuns:

Buna! Eu consider ca nu exista doar un moment imprtant! Eu cred ca atunci cand te casatoresti, ai copii, dar daca ne gandim, in ultimele clipe de viata ne dam seama ca de fapt am pierdut timpul degeaba! DECI, FIECARE MOMENT E IMPORTANT!