| Amelya02 a întrebat:

Care e mai putin plictisitoare? o noapte furtunoasa sau o scrisoare pierduta?

16 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Niciuna nu e plictisitoare. Dimpotriva, se intrec una pe alta in frumusete.

| marialungu a răspuns:

Amandoua.funda pentru sinceritate?

| Amelya02 explică (pentru marialungu):

Nu. un raspuns asa sec si evaziv nu va primi nici o funda.
poate doar daca imi zici diferenta dintre ele si o relatare laughing

| marialungu a răspuns:

Asa si? si raspunsurile seci sunt cateodata bune, daca le stii rostul, oricum o seara buna :h

| Amelya02 explică:

Sunt povesti, by the way laughing

| IonutAxi a răspuns:

O noapte furtunoasa

| Λl๓a a răspuns:

Mie mi se pare plictisitoare o scrisoare pierduta. Poti sa scrii alta apoi sa o tragi la xerox. Intr-o noapte furtunoasa spui povesti de groaza, te distrezi cu prietenii, iesi afara in ploaie etc.

| CatzPopularity a răspuns:

Dupa parerea mea mai plictisitoare e o noapte furtunoasa

| Amelya02 explică (pentru CatzPopularity):

Merci. poti sa-mi spui in cateva cuvinte despre ce e vorba in " o noapte furtunoasa" si "o scrisoare pierduta"?big grin

| CatzPopularity a răspuns (pentru CatzPopularity):

big grin Eu am vazut doar o scrisoare pierduta big grin

| Amelya02 explică (pentru CatzPopularity):

Si poti sa-mi zici cum ti s-a parut, despre ce era?big grin

| TuPeistU a răspuns:

Ti-ai pierdut scrisoarea intr-o noapte furtunoasa? :O

| Amelya02 explică (pentru TuPeistU):

Uhh. tu ce cauti la sectiunea asta, tupeistule?laughing

| TuPeistU a răspuns (pentru Amelya02):

Dragoste si sexlaughingrolling on the floor

| Steefann a răspuns:

O scrisoare pierduta

| alexutsssa a răspuns:

Buna! Eu chiar acum cateva zile am citit O noapte furtunoasa iar mai demult O scrisoare pierduta. Daca iti place sa citesti nici una nu o sa ti se para plictisitoare...chiar are destul de multa actiune! Daca vrei sa afli mai multe poti cauta rezumate pe net sau poti sa-mi lasi un raspuns si iti zic...dar ti-as recomanda sa le citesti tu pentru a intelege mai bine unele momente! Succes la citit happy