| tpu_ank a întrebat:

Care e medicamentul contra plictiselii?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca te-ai plictisit si nu mai ai ce sa faci iti dau eu niste idei:
-citeste o revista
-uitate la tv
-iesi la plimbare
-asculta muzica
-vb cu prietenii pe mess
-intra pe hi5
-stai pe TPU si raspunde la intrebari
-vizioneaza un film
-fa curatenie prin casa
-aranjaza-te

Sper ca ti-am fost de foloswinking

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invatatul.

mira
| mira a răspuns:

Activitatea.Constientizeaza ce-ti place si dezvolta-ti un hobby macar. Mira

leonardk
| leonardk a răspuns:

Munca!

| JustMeFlory a răspuns:

Pai...eu una cand ma plictisesc mai fac prajituri, sau ma uit la un film(comedie), citesc ceva interesant, ma uit la tv, ies pe afara sa mai iau aer si sa ma mai relaxez.happyasa ar trebui sa faci si tuhappy

prfml
| prfml a răspuns:

Somniferul big grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sa-ti bati joc de fraieri pe mess

| andreea_8479 a răspuns:

In cazul meu...prieteniilove struck

| cristina93 a răspuns:

Ma fac doctorita si iti prescriu retetahee hee
1 casa
vreo 10 prieteni
muzica
filme
cipsuri, si multe altele de rontait
se pun toate la un loc...si...asta e... e un remediu miraculos pentru minelaughing

| sweetangeloana a răspuns:

Citeste, dormi, joaca un joc, iesi cu amici, bea o bere, intra pe site si raspunde la cat mai multe intrebari, deseneaza (nu o sa iti vina sa creazi ce efect are. daca apare ceva ok anunta ma, incearca; )

| Ecaterina a răspuns:

Fii in miscare.implica'te in vreo activitate.

| n2paul a răspuns:

Prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce-ti ocupa timpul. Plimbari, film, citit, invatat, sex etcbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza un pepene la doua cabluri de circuit sa vezi atunci tare