| anonim_4396 a întrebat:

Care e pentru voi cel mai îmbucurător lucru?
Care e pentru voi cel mai rău lucru?
Care e pentru voi cel mai înfricoșător lucru?
Care e pentru voi cel mai rușinos lucru?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Speranta.

| oglindasultanului a răspuns:

Acum simt somn, si cred ca acesta e si raspunsul la toate intrebarile astea rolling on the floor E radacina multor lucruri

| Mtoni a răspuns:

Grele și incomode sunt întrebările de mai sus dar sunt bune pentru dezvoltare.

Cel mai îmbucurător lucru este libertatea de exprimare și accesul la informație.

Cel mai rău lucru pentru mine este că uneori nu pot dormi și atunci sunt slăbit și deprimat.

Cel mai înfricoșător lucru pe care l-am simțit este apropierea morții.

Cel mai rușinos lucru nu vreau să mi-l amintesc happy