| SelenaMe a întrebat:

Care este cel mai infricosator lucru care vi s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu e cel mai infricosator, dar eram mai mica si m-am speriat.
1.Era noapte si asa ametita cum eram, abia trezita din somn m-am dus la baie.Si vedeam asa in dungi si punctulete si deodata ceva negru pe piciorul meu.Ghici ce era? O ganganie groznica, mare.
2.M-am blocat intre lifturi si am fost nevoita sa sar prin jumatatea acea de usa deschisa de unchuil meu.A fost groaznic sa vad acele franghii.

| RockNbeer a răspuns:

Cu vreo 2 ani in urma beam destul de multa vodka, iar intr-o dimineata mi s-a facut foarte rau...ma durea ingrozitor ficatul.Nu pare asa infricosator, insa, asta este prima chestie care mi-a venit in minte, mi se pare destul de infricosator gandul ca as putea muri de ciroza de la o asa varsta, macar 30 de ani sa prind.

| neca a răspuns:

Odata un prieten a avut atac de inima (sau ceva de genu) in fata mea
cand s-a trezit mi-a zis ca a fost deparca cineva la strans de inima

| VladGH a răspuns:

Visurile urite laughing

| Meaningful a răspuns:

Sa pot oferi doar iubire si sa realizez ca fara actiune o voi pierde.

| TobiRami a răspuns:

Asta e o chestie de cand eram mica,si acum mai are oarecum efect asupra mea,stiu ca e ceva care pare amuzant,dar pentru mine e oribil big grine cand eram mica, noaptea, chiar si ziua, mi se parea ca vad fantome, spirite si chestii de genul asta chiar prin casa.Mai frica imi era in casa decat afara.De la frica eu chiar vedeam lucrurile din casa luand forme stranii.Stateam numai langa parinti si nu ma duceam in baie, pe hol, in bucatarie sau in dormitor fara ei.Cand se itrerupea curentul erau cele mai infricosatoare momente pentru mine.Cand ma lasau parintii singura in sufragerie, ei tot in casa, stateam nemiscata, fara sa clipesc, fara sa fac ceva.Inca mai am frica asta, stiu ca e o rusine dar este adevarat.Acum vreo opt luni mi-am luat un porcusor de guineea si de cand il am, cand imi e frica o scot din cusca si o mangai, o tin la piept si vorbesc cu ea, asa frica imi trece cat de cat.