| zacusca16 a întrebat:

Care a fost cel mai infricosator lucru intamplat
dar cel mai amuzant?

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Cel mai infricosator cand mi-am auzit strigat numele de 3 ori.
Si cel mai amuzant cand un prieten, incercand sa-i zica unei fete ce simte pentru ea, i-au fost dati pantalonii jos.

| Apipas a răspuns:

Anfricosator : Cand am privit Paranarmal, dupa aia nu m-am mai uitat la filme ujas
Amuzant :La ore un coleg i-a dat lu profa cu o hartie an frunte ancercand sal loveasca pe altu, an ziu aia n-am mai facut ore niam ris /big grinbig grinbig grin