| Deeza a întrebat:

Care era jucaria voastra preferata din copilarie? Ce nume avea? A mea se numea Moiu, dar nu mai stiu ce reprezenta.batting eyelashes

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se numea XiXi si era o masina de curse portocalie superba. O mai am si acumhee hee
Cate raliuri am castigat eu cu batrana XiXiday dreaming

| Bacemi a răspuns:

Jucaria mea preferata era o masina portocalie luata de parintii mei cand aveam 5-6 ani. Era foarte importanta datorita contextului in care mi-a fost daruita.

| Emena a răspuns:

Aveam multe. dar cel mai mult imi placea un hipopotam.era verde.laughing. si nu i-am pus nume.laughing. dar imi placea mult.si se agata de mana.adica avea scai de ala.si il luam peste tot laughing

| Malvina24 a răspuns:

Era o papusa(super urata) o chema Anna-Cristina!(dupa un personaj dintr-un film) imi placea foarte mult de ea! o mai am si acum dar e dezmembrata saraca(parca a fost in razboi)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Jucaria mea preferata era o broasca testoasa foarte foarte mare laughing Super pufoasalove struck Pe care mai mereu o foloseam drept perna love struck Nu dormea fara eabig grin O chema Oly laughing Asa scria pe eticheta cand am cumparat-o laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Toto...era umplut cu vată. îmi plăcea la nebunie. dar s-a dezmembrat săracul de la câte injecţii am băgat în el laughing

| juniper a răspuns:

Mickey mouse, inca mai am jucaria de plus, e ca un frate mai mic pentru mine, il am de cand aveam 3 ani si avea propriul lui carucior, numai ca s-a stricat, i-a cazut o roata happy

| asdgfhresry a răspuns:

Un iepuras foarte simpatic:X l-am numit Tsup-Tsup crying dar l-am dat ca proasta la o fata cand aveam 7 ani crying

| lavyBandB a răspuns:

In ciuda faptului ca sunt fata... aveam o masina pe care o adoramlaughing

| andreutza94 a răspuns:

Si acum mai am jucaria pe care am primit-o la 2 anisori. A fost jucaria mea preferata. Ma jucam cu ea mereu si bineinteles dormeam cu ea. Se numea Ursulica laughing...big grin.