| mentholinks a întrebat:

Care este activitatea care va provoaca cea mai mare placere cand o desfasurati?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ascult muzica,sa vad un film, documentar, sa ajut lumea pe TPU, sa testez un laptop de gaming, sa aflu noutati noi despre stiinta, tehnologie, sa descopar o noua limba, sa invat o noua limba, sa ma plimb, imi place ceea ce fac, tie?

| GoldenZenith a răspuns:

Sa dorm.

| mentholinks explică (pentru GoldenZenith):

Si mie la fel. Cel mai mult imi place cand ma mai trezesc noaptea si vad ca mai am cateva ore disponibile.

| GoldenZenith a răspuns (pentru mentholinks):

Da, exact! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititul.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sa ma droghez cu fericire

| VictorFenrir a răspuns:

Sa ascult muzica, pur si simplu ma face sa intru in lumea mea unde e mereu frig si intuneric si nu ma deranjeaza nimeni.

| Yee a răspuns:

Yee!
Masturbarea