| Bogdan6969 a întrebat:

Care sunt fanteziile ce iti provoaca cea mai mare placere?

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Brutale.

| Bogdan6969 explică (pentru Silvia93):

Bun asa, cred ca trebuie sa ne cunoastem mai bine laughing

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns (pentru Silvia93):

Wow happy

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns (pentru Silvia93):

Sexul salbaticwinking acum ca totusi vine primavara mergeti intr-un loc unde sa fiti singur luati mancare de baut stati dezbracati complet la soare si sa vezi atunci ce va urmawinking am avut parte de asemenea experienta si nu uita sa fi putin brutal o va scoate din minti atat pe ea cat si pe tinewinkinghappy nu uita ciocolata sa mierea de albina aplicata pe corpul ei... hmmm sunt multe

| Silvia93 a răspuns (pentru Plesca_Petrica_1980):

Sunt fata
si nu ma refer la acel sex brutal doamne laughing))))))))))))))

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce poate fi mai pasional decat sa vezi persoana iubita cum se zbate sub tine? Ce poate fi mai 'delicios' decat sa iti vezi iubita dupa o noapte de dezmat cum se trezeste si se duce la baie cu mersul de felina? Ce poate sa fie mai special decat unirea a 2 oameni care se pretuiesc? Gata, devin prea sentimental laughingiti ajunge.

| ywar a răspuns:

Cand se scumpeste gigacaloria, cand vine ala sa imi faca poza la contorul de energie electrica din casa de-mi vine sa-i crap capul, cand apa nu iese din statie cu 0, 5 si exemplele pot continua... happy

| MskDesign a răspuns:

Intrebare cu dus si intors!

| Hitback a răspuns:

Cred ca sa o *** pe casa scarii in timp ce mananc pizzeti si beau o cana de suc tymbark.

| LoseYourMind a răspuns:

Fanteziile in care esti cu persoana iubita, doar voi si cerul plin de stele deasupra.

| Anonim13912 a răspuns:

In legatura cu motoru tau! :p