| Twilight_4065 a întrebat:

Care este cea mai buna zodie si de ce?

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Exista o "cea mai buna zodie"? straight face E clar... trebuie sa ma uit la televizor mai des. -.-

| Forevăr a răspuns:

Rac happy.Pt ca eu sunt Rac happy
Nu stiu daca exista o cea mai buna zodie.
Cred ca toate sunt bune in felul lor.
Mai bine spus speciale laughing

| Liviu321 a răspuns:

Cea mai buna zodie este peste! si este cea mai buna pentru ca sunt eu in ia, adica pentru ca m`am nascut eu sub aceastazodie tongue 12.03. 1995 tongue

| AndraAlexaLove a răspuns:

Nu poti spune ca o zodie e mai buna ca alta...fiecare e buna in felul ei!

| bogdan74688 a răspuns:

Nu ar fi o cea mai buna zodie, fiecare fiind buna sau rea, in felul ei.
Orice zodie isi are calitatile, dar si defectele. Singurul lucru care-l pot face e sa ma refer la zodia mea - Gemeni.
Partea pozitiva e ca sunt extrem de documentati in majoritatea domeniilor, foarte inteligenti, au mintea agera, si sunt sufletul oricarei discutii si nu numai.
Partea negativa, ar fi faptul ca aceasta documentare este superficiala, deci nu pot fi constanti pe un anumit subiect; sunt duali si greu de inteles; vorbareti; infideli; extrem de dedicati la inceput, dar daca nu au pe cineva sa-i sustina, se plictisesc repede, pierzandu-si interesul si renuntand.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru bogdan74688):

E bravo si eu sunt tot gemeni si asa svrie pe net ca e gemenii ca sunt vicleani

| cryangel98 a răspuns:

Mi s-a spus ca taurul este cea mai buna zodie si fecioara este cea mai rea dar nu stiu de ce...o_O