| Mayar a întrebat:

Care este cea mai puternica/buna calitate personala? Dar cea mai slaba?

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ambitia - cea mai buna
Lenea - cea mai slaba

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing.

| SkyPilot a răspuns:

Lenea. Si cea mai puternica, si cea mai slaba. Cea mai puternica pentru ca ma face sa ma gandesc intens cum as putea evita munca happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, mi-ai demonstrata ca ai gandire de tractorist" un munceste mai mult pamant ca tine, hahaha", dar nu am motive sa ma injusesc atat pentru a te convinge ca habar n-ai ce vorbesti! Lasa, e asa cum zici tu, tu lucrezi atat de mult ca Romania s-ar duce de rapa fara tine!

E seara buna, sper sa lucrezi cat mai mult in noaptea asta!

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate, " totusi fac ceva", acel ceva fiind mutatul coditelor de pe o parte pe alta! rolling on the floor
Nu am motive sa ma injusesc pentru a-ti demomstra cat de gresit gandesti!

O seara buna, kiseijuu! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Asa e, gandesc gresit.
Consider ca omul care munceste cinstit trebuie respectat indiferent de la cati ani sau pe cati bani munceste.
O sa fac ca tine. O sa fiu un parazit parintilor mei, am sa rad de ei ca au muncit, o sa rad si de aia care muncesc si o sa mai rad si de banii pe care ii primesc.
Sa scrii o carte.
As avea cu ce aprinde focul sau cu ce ma sterge, de, daca muncesc pe bani putini.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Respectul tau fata de carti "as avea cu ce aprinde focul sau cu ce ma sterge...", sunt sigur ca asa faci si la scoala" fac focul cu fizica, cartea de fizica"! rolling on the floor

Si daca tot comentezi atat, du-te azi dupa ore si " spala vase la restaurante" ca sa fii si tu o persoana harnica de care eu" rad pentru ca lucreaza"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Defapt...Ala era respectul meu pentru tine. Nu stiu daca stii...Dar eu ti-am spus " Sa scrii o carte", deci m-am referit la tine, nu la carti in general.
Stai prost cu orientarea.

Avand in vedere ca sunt in liceu sa stii ca nu ar strica sa ma duc sa muncesc.
Numai ca nu am 18 ani si nu-mi permite programul sa pot lucra.
Dar m-as angaja la spalat vase, ca nu este o munca rusinoasa. Nu fac videochat, nu dansez la bara sau alte lucruri ce ma injosesc.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Faci videochat? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

NU. Tocmai asta am spus.
Nu as face lucruri dintr-astea nici daca jumatate din populatie ar ramane fara curent electric si s-ar urca toti pe munti ca sa prinda fulgere.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca se intampla faci videochat? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Nici atat.
Mai bine imi scot ochii cu furculita, si aia inmuiata in soda caustica.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si dupa ai face videochat? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Niciodata.
Nu sunt si nici nu voi fi o panarama.