| BobTheCat a întrebat:

Care este cel mai ciudat talent al vostru?

11 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sa repar haine si obiecte textile.Nu stiu daca mai face cineva asa ceva in ziua de azi, in conditiile in care poti cumpara nou la un click distanta.Din cercul meu de cunoscuti nu prea. laughing Mie imi place mult ideea, bifeaza foarte bine atat aspectul ecologic cat si cel economic.Nu mai zic ca imi pun creativitatea la bataie.

| BobTheCat explică (pentru dullcat):

Nu e ciudat deloc, e chiar foarte interesant! happy

| dullcat a răspuns (pentru BobTheCat):

Dragut sa aud asta! E drept ca am dat in ultimii ani peste foarte multe canale de Youtube si Instagram in care fete tinere, chiar gen z, fac acelasi lucru si nu pot decat sa ma bucur.Altele sunt mare fane pentru cusutul traditional, valabil si pentru upcycling, care inseamna predominant sa deconstruiesti un obiect vestimentar si sa faci altceva cool din el, sa-i tai, sa-i mai adaugi etc.Inainte nu cred ca era acest interes, nu gaseai tutoriale pentru orice si acum nu pot decat sa ma bucur ca se normalizeaza ce era considerat granny hobbies.Sa porti ceva facut de tine sau modificat pentru tine e chiar empowering.

| mODIN a răspuns:

Nu stiu daca se pune ca talent neaparat, dar toti oamenii care ma vad ca scriu pe telefon cu functia swipe (atunci cand, in loc sa apesi pe fiecare litera individual, tragi o linie care sa treaca prin toate) spun ca n-au mai vazut pe nimeni sa faca asta.

| BobTheCat explică (pentru mODIN):

Serios? Eu fac asta mereu, este mult mai rapid si eficient laughing

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru mODIN):

Eu o dată am încercat asta și mi-a scris telefonul în hieroglife.

| mODIN a răspuns (pentru BobTheCat):

Chiar mi se pare interesant fenomentul. Exista ori oameni care pur si simplu nu sunt capabili sa isi imagineze cum ar putea scrie cineva in felul asta, apoi sunt cei care asa se descurca cel mai bine rolling on the floor

| LisaJulie a răspuns:

Dorm uneori toată ziua laughing)

| MistarGoGu a răspuns:

Fac *( imit ) voci : Basescu, Becali, arabi, accent rusesc, engleza aia cu accent de indian, Vadim Tudor

| MistarGoGu a răspuns:

Scris scenarii! Partea financiara este mai complicata! Pentru Un film chiar si pe " sarachia " de la Romanika tot trebuie un buget de minim 1M €! Ca referință Codin Maticiuc si BroMania au băgat vreo 2 M € in Miami BICI 1. Fonduri private! Nu comentez calitatea producției ca nu sunt critic de film!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Probabil talentul de a ghici vorbele celei mai bune prietene dinainte