| byank1000 a întrebat:

Care este filmul care va emotionat cel mai mult? sau la care ati plans cel mai mult

Răspuns Câştigător
| ChriSS_7546 a răspuns:

Chiar daca nu e de plans, eu sunt obsedata de Twilight, deci cand am vazut prima data "New moon", cand Edward i-a zis Bellei ca vrea sa se desparta si a fost perioada aia cand ea suferea, pot sa spun ca am plans...

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Plansoh go onNu chiar
Dar emotionat da.Straniul caz al lui Benjamin Button
Doamne cum arata Brad Pitt:X

| monyk a răspuns:

Buna, m-a emotionat filmul A walk to remember...

| Rukhsandra a răspuns:

A Walk to Remember http://www.youtube.com/watch?v=V96uhfQ0x9A m-a facut sa plang cum n-am plans la niciun film si l-am vazut de 3 ori si mereu am plans :|

| gabriela a răspuns:

Casablanca !

| Luori a răspuns:

Probabil a walk to remember [este romantic ].
Dar daca ma gandesc mai bine, era o noapte pe la 3 cand ma uitam la un film cu un animal [manz] si plangeam de nu ma puteam opri.
Chiar si la Prison Break. Am spus mai multe ca sa vezi ca nu exista un anume film.

| tania77 a răspuns:

Chiar daca este un film foarte vechi eu ori de cate ori il vad nu ma pot abtine sa nu plang este vorba despre Love Story, si ar mai fi multe altele (eu sunt o fire mai emotiva) : Sweet November, Pretty Woman etc.

| Petronela a răspuns:

Titanic:d

| Диана a răspuns:

Am plans mult la filmul 1 litre of tears :X
http://www.youtube.com/watch?v=7OP0mRDX7js&feature=related
Si altul la care am plans cu o prietena de nu ne mai puteam opri a fost Hachiko:A dog's tale :X
http://www.youtube.com/watch?v=FaS37E3gKOU

| STARRINGDiva a răspuns:

Titanic !

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Twilight new moon sunt cea mai mare fana.sunt obsedata.

| satellite a răspuns:

P. S I love you