| bruneta_9895 a întrebat:

Care este melodia vostra preferata?

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Mie imi plac melodiile lui Budda-Barhappy

| juniper a răspuns:

Imi plac melodiile de la 3SudEst, Clipe si sunt cu Capu-n nori.

| inna a răspuns:

Christina Aguilera-save me from myself

| daniDeeDee a răspuns:

Richard Marx - Wherever you go
Ne-Yo - Mad

love struck

| cîrne a răspuns:

"pumnii mei minte nu are"...imi scapa artistul, dar te asigur, e memorabila

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Radio Killer-Voila:X

unele mel a lui Miley Cyrus, JB, Selena Gomez si Demi Lovato:X

| ForeignO a răspuns:

Am mai multe... Dar imi place foarte mult ''Leona Lewis'' si toate melodiile ei. tu?

| bruneta_9895 explică:

Miley cyrus-i miss you
inna-good morning
si multe multe

| Theya1703 a răspuns:

Melodia mea preferata e Calling`tu cantata de Outlandish... O ador... Chiar daca e mai veche... :x O Ador...Ascult-o si tu...si zi-mi daca iti place! : http://www.youtube.com/watch?v=XDw-Ys_7Y4w...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai spus, nu am o melodie preferata.Acum ascult Eros
Ramazzotti http://www.youtube.com/watch?v=l7NHKwXiH7w Sper sa-ti placa :)

| mister08 a răspuns:

Residence Deejays vs Frissco - Sexy Love
Morris Feat Sonny Flame - Havana Lover, etc...