pupimik
| pupimik a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faci cand te trezesti dimineata? big grin

68 răspunsuri:
| Яùxsi a răspuns:

Poi ma uit la ceas, pe urma la telefon sa vad daca am primit vre`un msj sau telefon ceva [pentru ca seara imi tin telefonul pe silentios laughing] asa. imi iau papuceii de casa trec prin bucatarie unde imi gasesc familia, ii salut, ma duc la baie si tot asahee hee

| Helene a răspuns:

Opresc radio de la telefon[daca adorm cu castile]
Aprind Tv
Fac un dus, ma spal pe dinti si pe fatawhistling
Dau un beep sa vad daca s`a trezit prietena mea
Mananc
Si multe alte lucruri:X

| funnygirl a răspuns:

Aprind tvlaughing

| xlmpq a răspuns:

Deschid ochii si ii inchid la loc rolling on the floor

| Dede_1899 a răspuns:

Sunt suparata de inca o zi in care ma trezesc. de as putea adormi pentru totdeauna sa nu ma mai trezesc decat intr-o lume a mea pe care eu sa o controlez...si eu sa o distrug.

| Andreea_7493 a răspuns:

Ma gandesc ce bine ar fi fost sa mai dorm si sa nu ma trezesc cu noaptea-n cap

| Cleona a răspuns:

Ma spal pe fata sa imi treaca somnul!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Pai dupa ce ma trezesc. ori ma uit pe geam, ori vad cine e prin casa.happy

| Laura_5858 a răspuns:

Ma spal pe dinti big grin

| cretz a răspuns:

Citesc mesajul de "Noapte buna" primit de la iubitul meu in seara precedenta. ma binedispune

| romanionu a răspuns:

Ma bucur ca sunt inca in viatahappy

| 911targa a răspuns:

Deschid ochii.

| We will meet one day, but not today... a răspuns:

Deschi ochii si nu pot sa cred ca noaptea s-a terminathee hee

| Pământul a răspuns:

Mă ridic din pat, mă uit la ceas şi văd că e 6 şi ceva şi mă culc liniştit pentru că ştiu că mai ai două ore până la şcoală; în general.

| bocascity a răspuns:

Ma uit la telefon sa vad daca nu m-a sunat cineva

| franck2222 a răspuns:

Ma spal pe dinti.

| Armyde a răspuns:

Buna! opresc alarma de la telefon si apoi ma gandesc ce as mai dormi

| winter_1160 a răspuns:

Ma gandesc daca sa ma culc la locbig grin

| deutzapusa a răspuns:

Ma spal pe fata

| vagabontul a răspuns:

Asqlt muzica vreo jumate de ora sa mah trezesc bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi fac rutina de dimineata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-ntorc pe partea cealalta si mai motai... pina vad ca e prea tirziu si sar sub dus dupa care ma duc la serviciu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc cum sa ajung mai repede in bucatarie sa fac cafeaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sting alarma de la telefon laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma schimbhee hee. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

deci mi-e lene dimineata sa ma ridic din pat deci eu cateodata mai stau si jumatate de ora in pat. da dupa ce ma ridic imi iau papuceii de casa. ma duc la mama sa vad ce face... [pentru ca is sigura ca'i in bucatarie], apoi ma duc la baie, imi fac nevoile, ma spal pe fata si pe dintii ca sa ma trezesc de-a binelea, tot timpul trebuie sa mai astept vre jumatatre de ora pana sa termine mama mancarea deci.imi fac patul, apoi ghiozdanul...si apoi ma apuc de temele care mi'au mai ramas. iar daca nu'am ce face pentru sc si is libera mai stau pe calc[acu mai mult pe TPU o sa stau.cred].(*-*)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la ceas laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschid ochii. ma uit la ecranul telefonului. injur de tot d-zeii ( pe colegi) apoi pornesc muzica. (la maxim sa fiu sigur ca se trezesc si veciniii) laughing) pe urma siesta de dimineatalaughing una alta chestii figuri apoi ma duc la scoala la alt chef rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc la baie :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, merg la baie.