pupimik
| pupimik a întrebat:

Care este primul lucru pe care il faci cand te trezesti dimineata? big grin

68 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Deschid ochii.

| Ea12345 a răspuns:

De obicei st trezita de telefon, pe la 7.(colegii...)Eu sunt cam adormita si mai dau beep-uri sa se asigure ca vin la scoalarolling on the floor
Dupa ce ma trezesc, imi iau papucii si ma duc sa fac pipibig grin

Apoi, ma duc la baie si ma spal pe maini si pe fata, imi aleg hainele, ma imbrac si ma sui in masina la tati si ajung la scoala.big grin
Ce viata palpitanta am 8-devil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi fac rutina de dimineata laughing

| Hombre a răspuns:

Trag vanturi. Pe urma...

| User a răspuns:

Dau cu telefonul' de toti peretii.

| Hmmmm a răspuns:

Primul lucru p care il fac este sa imi iau papuceii d casa in picioare si sa merg sa fac un dusbig grin asta ma trezeste instantaneu. dupa asta urmeaza micul dejun. dupa ma machiez si ma imbrac si dupa imi beau cafeaua cu colegii la scoalabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-ntorc pe partea cealalta si mai motai... pina vad ca e prea tirziu si sar sub dus dupa care ma duc la serviciu laughing

| funnygirl a răspuns:

Aprind tvlaughing

| adi4ever a răspuns:

Incep sa-l injur pe ce-l care m-a trezitlaughing

| Flav a răspuns:

Ma gandesc la RalucaTpu.

| bocascity a răspuns:

Ma uit la telefon sa vad daca nu m-a sunat cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc cum sa ajung mai repede in bucatarie sa fac cafeaua.

| Vizitiul a răspuns:

Revin de la basm la realitate.

| Яùxsi a răspuns:

Poi ma uit la ceas, pe urma la telefon sa vad daca am primit vre`un msj sau telefon ceva [pentru ca seara imi tin telefonul pe silentios laughing] asa. imi iau papuceii de casa trec prin bucatarie unde imi gasesc familia, ii salut, ma duc la baie si tot asahee hee

| Pho3nix a răspuns:

Ma uit pe tavan si zic '' ce as mai dormi ''...

| Bishop a răspuns:

Imi anulez alarma de la telefon cu 30 de minute.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Programez telefonul sa mai sune odata dupa 5 min.

| Cleona a răspuns:

Ma spal pe fata sa imi treaca somnul!

lolita
| lolita a răspuns:

Ma uit la ceas sa vad daca mai pot lenevi putin.

| OanaG a răspuns:

Ma uit pe telefon, apoi imi fac un mic-dus, ma imbrac ma machiez si la scoalasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sting alarma de la telefon laughing.

| hugo a răspuns:

Deskid laptop-ulbig grin!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ma uit sa vad daca mai e lumina afara. In functie de dispozitie fac un dus, mananc sau ies sa fac putina miscare, uneori ma asez putin la calculator si apoi mananc. E buna si cafeaua dimineata, dar nu zilnic, am destula monotonie in viata.

| Andreea_7493 a răspuns:

Ma gandesc ce bine ar fi fost sa mai dorm si sa nu ma trezesc cu noaptea-n cap

| Hombre a răspuns:

La primul raspuns califictivul "amuzant'' dar si ''stupid''. TPU, valoare mare/ In relatiile umane, / Pentru-n vant nevinovat / Pe cine am suparat?

| D A R i U t S s A a răspuns:

Pai dupa ce ma trezesc. ori ma uit pe geam, ori vad cine e prin casa.happy

| cretz a răspuns:

Citesc mesajul de "Noapte buna" primit de la iubitul meu in seara precedenta. ma binedispune

| Razvan a răspuns:

Ma gandesc:"Pff another day in Paradise"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma schimbhee hee. Tu?

| xlmpq a răspuns:

Deschid ochii si ii inchid la loc rolling on the floor