| Gabrielle16 a întrebat:

Primul lucru pe care il faci dimineata cand te trezesti?hee hee big grin Haaai!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Ma uit la ceas sa vad daca mai pot dormi big grin.

76 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma uit la ceas! daca e mai putin de 14 e bine big grin

| Sconcsiş a răspuns:

Ma culc la loc

| Fragile a răspuns:

Primul lucru care-l fac este sa-mi scutur blana de purici.laughing
Dar nu prea reusesc...laughing
Afurisiti purici!

| NobodyHeree a răspuns:

Ma uit in oglinda inainte sa ma ridic din pat rolling on the floor

| pwp a răspuns:

Deschid ochii big grin

| kiky278 a răspuns:

Ma trezesc

| Tweetymrrr a răspuns:

Ma uit pe geam sa vad daca a nins[love struck].(azi, de ex.)

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Cand ma trezesc dimineata imi pun mainile in cap si zic: "iar e dimineata! straight face "

laughing

| User a răspuns:

Ma schimb.

| CreepyCrow a răspuns:

Imi pun intrebarea:
Oare azi e luni?
( ca luni ne alearga la sport ne scoate sufletul din noi...)

| TwixulDrept a răspuns:

Ma uit sa vad cat e ora

| Popcorncubranza a răspuns:

Primul lucru pe care il fac in vacanta de iarna: Ma culc la loc ca mie somn in continuare fiindca am stat pana la 2 noaptea sa ma uit la TV
Primul lucru pe care il fac in timpul scolii: Beau suc si ma uit la TV
Primul lucru pe care il fac vara: Pe computer imediat ce ma trezesc laughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Deschid ochii happy

| AnaEindragostita a răspuns:

Imi pun peruca si ma dau drept HANNAH montana si o bat

| DeeaLove08 a răspuns:

Pornesc televizorulhee hee

| Blackwoman27 a răspuns:

Ma uita la ceas daca e 8 ma culc laloc daca e noua ma trezesc si ma duc pe TPU

| ticaela a răspuns:

Ma dau jos din patbig grin

| Anonim69 a răspuns:

Incep si ma gandesc ma scol sau nu? ma prefac ca mai dorm sa nu ma ridice mama din patlaughing

| Rebeca2911 a răspuns:

Mă culc la loc! ´xD

| anna7_4794 a răspuns:

Ma uit sa vad cat de mult m-am foit noaptea si cat de rau am deranjat patul (de obicei raman numai pe saltea cu cerceaful pe cealalta jumatate a patului).

| ruxi a răspuns:

Ma uit la bechappy

| Ochiialbastrii a răspuns:

Ma uit la ceaslaughing

| odudăcoaptă a răspuns:

Ma pun inapoi in pattongue

| Contrast a răspuns:

Baie...cafea...

| T30D0RA a răspuns:

Ma uit la ceas. crying

| Armyanka a răspuns:

Ma spăl pe dințilaughingDar tu Killerițolaughingrolling on the floor? Hai ca sunt curioasahappy. Funda mai?smug laughing

| Izz a răspuns:

Ma duc la baie iar apoi la calculator pentru Barn buddy(hi5).

| totulesteverde a răspuns:

Pai eu nu ma trezesc numai la pranz si cand trebuie sa ajung la scoala pierd primele 3 ore.acum. ce sa fac? ma culc doar pe la 2 ->DORMlaughing

| Simona a răspuns:

Ma uit la telefon sa vad cine m-a cautathee hee