| chilledzebra a întrebat:

Care este sportul vostru preferat? Daca vi s-ar oferi sansa de a realiza un record mondial, ati accepta?

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ingrasatul, sunt campion la asta

| Drimmero a răspuns:

Fotbalul, asta este clar. Iubesc sportul asta, as da orice ca sa joc pentru echipa mea de suflet!

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Hai Arsenal! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

#C O Y G!

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

"Come On You Gunners!" Yeee! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Exact!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ciclismul.De ce nu...cam greu o fac altii pana ma urmesc eu!rolling on the floor

| Doub a răspuns:

Fotbalul
Chiar dacă dau cu stângu'n dreptul când joc, totuşi sunt minunată şi îmi place.

| RainmakerX a răspuns:

Am facut karate 6 ani so... karatele = sportul meu preferat.

Totusi, o sa spun pas la oferta cu recordul mondial.
M-am lasat si vreau sa ramana asa.

Imi place doar sa ma uit... e altfel cand nu esti tu acela care pierde.

| R0R0 a răspuns:

Imi place baschetul.
Nu, nu as accepta sa realizez recordul mondial.Am altceva mai important de facut.Precum cititul.

| gemeni6226 a răspuns:

Dans artistic si da.

| Idkidk a răspuns:

Tenisul este sportul meu preferat, si da as accepta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Biliardul este sportul meu preferat, l-am jucat pe pc, in rest nimic.

| Staind a răspuns:

Datu' cu parerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncatul cu privirea şi statul pe scaun.

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Aruncatul cu privirea zici? Dupa 60-90, 90-60, presupun! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Sunt fată.
Şi nici fetele nu-mi plac.

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Scuze. Vina mea...Atunci dupa bunaciuni! Mai corect? Scuze, chiar n-am vrut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Înafară de mine când mă uit în oglindă şi în geamuri n-am mai văzut. laughing

| chilledzebra explică (pentru anonim_4396):

Aia-i! Vad ca stii si tu cum e! laughing Cauti unul care arata ceva mai bine si ce primesti? "Recalculati!" si daca il cauti si cu minte, nu doar cu cap, atunci iti cam da "Eroare! Eroare!" sad Eu tot caut de ceva timp, rar gasesti asa baieti. Si taman ca fix aia sunt luati! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru chilledzebra):

Eu nu caut nimic.

| MistretulPufos a răspuns:

Sportul meu referat e lenevitul

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Tenisul, si DA