| Band12Nikki a întrebat:

Care este subiectul vostru preferat, de a vorbi cu niste prieteni?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cărți.
Împărtășim aceeași pasiune pentru lectură și avem gusturi comune, așa că ne îmrpumutăm cărțile între noi, după care le discutăm/analizăm.
Nu mă plictisesc niciodată să vorbesc despre o carte bună cu cineva interesat și mai ales interesant.
Baftă!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Lucruri haioase
fotbal
fete
alcool :X
http://9gag.com/gag/5036369/drunk-vs-normal-men

| RAY a răspuns:

Banii,fete,bautura,droguri de toate

| T0T a răspuns:

Despre moarte.

| Doub a răspuns:

Literatura, istorie, viata.

| AirănMeidăn a răspuns:

Orice, dar prefer sa nu fie small talk

| Mayar a răspuns:

Pfoai, nu am unul. Sunt atatea! Ca trebuie cate o zi pentru unul! big grin

| Sociopat a răspuns:

Filme si muzica

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
De obicei dezbatem subiecte de actualitate, de exemplu stirile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing, daca as avea prieteni, cred ca istoria. hmm poate de aia nu am prieteni, ca nu e fb subiectul meu preferat. da, cred ca aia e

| forthewicked a răspuns:

Pffff, întrebarea e : Despre ce nu vorbim?laughing)))))))

| AnimeDrawer a răspuns:

Jocuri video straight face

| HappyRoberta a răspuns:

Sa barfim...=]]]]]]]]