| Petrica1337 a întrebat:

Care este subiectul vostru de vorba preferat?

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Eu.

| T0T a răspuns:

Moartea.

| Petrica1337 explică (pentru T0T):

Kill yourself then

| T0T a răspuns (pentru Petrica1337):

Dacă nu vreau? Dacă abordezi un subiect de discuție, clar interesant din multe puncte de vedere, atunci trebuie să recurgi la prostii? Ești certat cu logica. Dacă nu îți convenea răspunsul meu, sincer de astfel și cum spuneam interesant, puteai să îl ignori. Ești dăștept, rău.

| Doub a răspuns:

Viata.

| AirănMeidăn a răspuns:

Chestiile foarte personale

| Sociopat a răspuns:

Filme

| LaughingKarima a răspuns:

Cartiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia oamenilor. crede-ma, subiectul asta nu are sfarsit, vorbesti si tot vorbesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii amuzant putin totusi ca nici tu nu ai fost ferit de acest adj., adica de astfel de vorbe, si nu doar odata big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem toti oameni nu? daca eram vreo divinitate mai ziceam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu vorbesc, ascult.Dar ma gandesc la toate tampeniile posibile ceea ce inseamna totusi ca vorbesc cu mine insami.Nu am un subiect preferat, totul conteaza.

| Zatharra a răspuns:

Cred că "fericirea" pentru că așa am ocazia să mă contrazic cu ceilalți.

| Petrica1337 explică:

Pot sa vorbesc despre orice, dar cand este vorba de mine, ma blochez. laughing