| anonim_4396 a întrebat:

Care este userul tău TPU.ro preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, toti suntem egali. Fara unul ceilalti ar fi mai slabi. Tin la toti, pentru ca toti ma ajuta si pe toti ii ajut.
Ar trebui ca toata lumea sa se mute pe Facebook pe TPU.winking

10 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu am un user preferat, aici fiecare vine si ajuta cat si cum poate, si la randul sau e ajutat de ceilalti useri. Pana la urma pentru asta e TPUhee hee nu ca unul sa fie seful si restul dupa el. Toti pentru Unu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam sa scriu,, de pe Facebook pe TPU''.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti ati dat raspunsuri foarte bune, asa ca la aceasta intrebare nu voi oferi funda.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Dacă nu oferi tu funda care nici nu este a ta, o vor face adminii!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna!
Dupa un salut se pune semnul exclamarii.
Pa, pa!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună din nou.
Pe cuvântul tău?
Ce am comentat eu și ce ataci tu! Frumos, foarte frumos din partea ta!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Bună!
Încearcă un dicţionar, sau caută pe net.
Uite, semnul exclamării se pune după un salut, o mirare, o urare, un indemn, o poruncă.
Pa, pa!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună iar.
Ce-ți place să comentezi, îți place să fii în centrul atenției.
Neinteresabil!
Pa, pa.

| LollypopMe a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Gata! Nu va mai certati!

| Zuzu12 a răspuns:

Tu laughing. Nu pe bune toti suntem importanti aici si dam raspunsuri ca sa ii ajutam pe ceilalti. Eu ma simt bine cand ajut sau sunt ajutata de cineva de pe TPU. Tu nu?hee hee