| OfffViataViata9 a întrebat:

Salut >:"
Care e userul tau preferat de pe TPU?

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am o lista cu cativa useri care mi-au devenit simpatici intre timp, in trecut am avut mai mult dar ori nu ne-am mai inteles, ori am pierdut legatura si nu mai stiu nimic de ei, dar ma voi rezuma la cei care mai intra.

O sa incep cu Ray, o fi el mai dilau de fel dar il stiu de cel mai mult si e baiat bun el asa, il simpatizez cu toate nebuniile lui.
Gabidumitrescu e ok omul, pare ca stie multe, stiu ca multi nu-l aprecieaza dar mi se pare foarte ok, il trec pe lista.
Tu mi-ai devenit simpatica intre timp, te-am inteles si am empatizat cu tine de la inceput, povestea de viata a ta in special.
Jus7t-imi place Just ca om, e baiat bun si el.
Supadeceapa-E superb omul asta, mi-a castigat respectul ca om, nu doar ca user.
Adry05-Imi place gandirea ei, e faina si ea, e de gasca
Eckblume-O userita simpatica si interesanta, stie multe si e delicata mereu cand raspunde la ceva.
Caste-Cred ca e singura persoana de aici care a dus de nas atatia useri mult timp, crease o imagine antipatica cu totul, insa nu e ceea ce pare, parerea asta o au multi, e simpatica
Floresdemayo-O stiu de mult si pe ea, e in lista mea de simpatii.
GreyN-fratele meleu

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Prea drăguț sad love struck

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Meriti sa fii pe lista! Esti prea faina

| NotNamed a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/abhufl
Cu el am cele mai multe lucruri in comun din aceasta platforma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Floresdemayo