| razadeluna a întrebat:

Care fel de mancare stiti sa il gatiti cel mai bine?

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Paste, pizza, cartofi prajiti, sandwich-uri (desi nu e ceva gatit propriu-zis). In general, mancaruri simple pe care nu le poti strica dintr-un accident.

| mona a răspuns:

Cam de toate, imi iese intotdeauna cel mai bine pireu si snitele din carne de pui sau porc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cartofii prăjiti, i mi ies deliciosi

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si supe la plic, legume combinate cu un galina blanca merge pentru supravietuire.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Exact

| Madayna a răspuns:

La prajituri ma pricep mai mult, tiramisu, clatite, negresa, torturi, placinta de mere. In rest, ma descurc sa-mi fac un piept de pui cu salata, omleta, salata de vinete etc

| MissDevilish666 a răspuns:

Cartofi prăjiți thinking