| Sportacus123 a întrebat:

Care-i faza cu valul ăsta imens de dependenți de aparate? Cum poate să-ți provoace plăcere să apeși pe un buton.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu butonul da dependenta, ci câștigul fara munca

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu-i dependență. Și prostie mare!

| SkandallKamataru a răspuns:

Ca poti sa castigi de 100 de ori cat ai bagat.
Funda? laughing

| Sportacus123 explică (pentru SkandallKamataru):

Chestia e că nu prea se câștigă, mai mult se pierd bani acolo.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Sportacus123):

N-ai de unde sa stii ce-ti rezerva viitorul.
Poate urmatoarea mana iti da castigul ala blanao, sau poate peste 10 rotiri, sau poate 500 de rotiri sa faci de 7 ori suma... Asta e farmecul ca nu stii niciodata ce o sa-ti pice.

| ALM2000RO a răspuns:

Nici eu nu îi înțeleg sincer...doar aparatele astea sunt făcute anume ca patronii să câștige, nu jucătorul (dependentul), așa-s algoritmii și asta o poate ști și înțelege până și un elev de generală...

| AlexisZLS a răspuns:

Romanul ar face orice ca sa castige bani fara munca fizica..acolo singura munca este antrenamentul de brat apasand pe buton si ganditul la dublaje rosie neagra