| alexxx a întrebat:

Care imi zice cel mai tare banchappyprimeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tip agata o tipa, intr-un bar, si o duce acasa, pentru o noapte de pomina. Tipul merge in baie sa faca un dus, dupa care intra si tipa. Din pacate, ea observa ca tocmai a inceput perioada nefasta a lunii. Ce-i de facut? isi zice. Nimic, o sa-mi petrec noaptea cu el, si-asa nu ne cunoastem, nu stie cine sunt, n-o sa ne mai vedem, va fi lumina stinsa etc. O sa plec inainte sa se trezeasca si n-o sa mai poata face nimic... A doua zi dimineata, tipul se trezeste si vede ca tipa nu mai este langa el, in schimb patul este plin de sange.
Dumnezeule, am omorat-o! Am impuscat-o! Se repede la sertarul in care-si tinea pistolul, dar acesta este neatins! - La naiba, am taiat-o! Se repede in bucatarie, dar cutitele sunt intacte! - Am taiat-o cu lama, sa stii... Se repede in baie, dar lama este la
infobotro7: locul ei, neatinsa. Ridica capul si se priveste in oglinda: - Dumnezeule, am mancat-o!

Intr-o seara sotul impreuna cu sotia se intorc de la o nunta. Urcand pe scari in urma ei el ii spune nevestii sale: "Draga ai un fund mare cit o masina de spalat". Seara cind sa mearga la culcare ii vine cheful si o roaga sa faca sex. La care ea suparata cum era ii raspunde: "Pentru o rufa atit de mica nu mai pornesc eu masina de spalat, ai putea sa o speli si de mana".

DE ALE ELEVILOR
Animalele salbatice traiesc in padurea zoologica

Campionatul mondial de furat: Finala (care echipa fura cele mai multe electronice in 30 de min. dintr-o hala castiga)

In finala echipele S. U. A, Franta, Romania.

Intra echipa S. U. A. : dupa 30 de min. de abia se cunostea daca intrase cineva.

Intra echipa Frantei : dupa 30 de min. se cunostea ceva ceva

Secretara blonda catre patronul sau: - Domnule director, salariul meu nu este pe masura capacitatilor mele... - Stiu, dar chiar nu te putem lasa sa mori de foame!

Ce film se ruleaza in America?
- "Om sarac om bogat".
-Ce film se ruleaza in Rusia?
-"Om sarac, om sarac ".
-Ce film se ruleaza in Romania?
- "Om' trai si om' vedea ".

Doua vecine se intalnesc dimineata.
- Ce-I cu tine, draga, esti bolnava?
- Nu, de ce intrebi?
- Am vazut azi dimineata doctorul iesind din apartamentul tau.
- Si ce? De la tine au iesit cativa soldati. Te-am intrebat daca a inceput
razboiul?

O femeie cumpara un papagal ce traise pana atunci la un bordel. Il aduce acasa, papagalu: -Aaah casa noua matroana noua...
Vin fetele femeii, papagalu -Aaaah si mai frumos casa noua matroana noua fetite noi...
Seara vine si sotul femeii la care papagalu: - ma da chiar e tare aici. Casa noua matroana noua fetite noi si cunostinte mai vechi. Ce mai faci Vasile?

Un scotian si fiul lui se plimba in parc.
-Tati imi iei te rog frumos o inghetata?
Scotianul stramband din nas se indura si ii cumpara.
Anii trec baiatul face armata si cand termina trece pe la taicasu:
-Ce zici tata, faci cinste cu o bere?
-Doamne ai inebunit bere dupa inghetata?

Exista 3 feluri de barbati care nu inteleg femeile: cei tineri, cei maturi si cei batrani

Maine aniversam 30 de ani de la casatorie, am putea taia porcul?
- De ce, raspunde sotul, doar nu e vina lui...

-Ce e mare, neagra, uleioasa, scoate mult fum si taie morcovii in 5?
-Masina romaneasca de taiat morcovi in 4.

Bunico bunico, ce bine ca ai venit!
- De ce?
- Pai a zis si mama ca numai tu ne mai lipseai!

Condamnatul la moarte isi asteapta executia. Directorul inchisorii, om milos din fire, afla ca nefericitul sufera de inima, asa ca ii spune calaului:
- Du-te si instiinteaza-l pe condamnat ca maine va avea loc executia publica. Dar spune-i-o asa, pe ocolite, sa nu faca un atac de cord, sa moara! Calaul se duce sa execute ordinul. Se apropie de condamnat, si incepe sa-l gadile pe gat:
- Gadi, gadi, pe cine spanzuram noi maine?

Un baietel il intreaba pe tatal lui:
- Taticule, cit costa sa te insori?
Tatal raspunde:
- Nu stiu, eu platesc inca...

Stau la bar in localul meu preferat. Deodata intra pe usa cea mai frumoasa femeie pe care am vazut-o vreodata...
Ma gandesc cum sa intru cu ea in vorba si comand o sticla de sampanie.
Trimit chelnerul la masa ei, cu sticla si un biletel daca doreste sa bem impreuna.
Ea citeste biletelul si imi zambeste, scrie ceva si imi trimite mesajul ei prin chelner.
Pe bilet sta scris:
"Onorate Domn, daca as bea cu dvs. din aceasta sticla, ar trebui ca in garajul dvs. sa existe cel putin un Mercedes, pe contul dvs. cel putin un milion, in pantalonii dvs. ar trebui sa fie 17 cm, iar o vila in Insulele Canare ar fi de asemenea de dorit."
Citesc? OK, si, ca un om educat si de caracter, ii scriu inapoi putin suparat:
"Draga Doamna, in garajul meu se afla un Ferrari, un Porsche si un Mercedes, pe fiecare
infobotro7: din cele 8 conturi ale mele se gasesc cate 2 milioane, am case de vacante in Bali, Florida si Elvetia, insa niciodata, nici pentru cea mai frumoasa femeie din lume, NU MI-AS TAIA 4 cm. Va rog, deci, trimiteti-mi sticla inapoi!

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cică un tip vizitează o fabrică de diverse produse din latex. Prima dată a remarcat maşina de produs biberoane, datorită zgomotului de "fssss-pac" pe care îl făcea. Ghidul explică:
- Acel fîsîit este cauciucul pe care-l injectează, iar "pac"-ul este dat de înţepătura care i se face în vîrf.
Ceva mai incolo intră în secţia de produs prezervative. Un zgomot infernal şi aici: "fsss-fsss-fsss-pac". Intrigat, omul nostru întreabă:
- Bine-bine, am înţeles de ce face "fsss", dar de ce se mai aude şi "pac"?
- Normal, aparatul funcţionează ca şi cel de produs biberoane, la al patrulea prezervativ îi trage o gaură.
- Asta-i bună! Daţi găuri la prezervative?
- Da! Face bine la afacerea cu biberoane!

| geo691 a răspuns:

In padure ursul si iepurasul:
- Ma iepuras vezi prapastia aia acolo?
- Da ma o vad.
- Vrei sa-tu arat ca merg cu masina cu o viteza de 300 km/h si pun frana cu 20m inainte de prapastie si nu cad in prapastie?
- Nu te cred ma!
- Bine atunci urca in masina.Se urca iepurasul in masina isi pune centura si face intocmai cum a spus, cand sa ajunga aproape de prapastie ursul il intreaba pe iepuras:-Cum e ma te-ai pisat pe tine asa-i?
- Da ma ursule ai fost tare de tot, da' vrei sa-ti arat ca eu merg cu o viteza de 500km/h si opresc la doar 10m inainte de prapastie?
- Nu te cred ma iepuras!
- Atunci urca. Se urcara ei in masina si ajugand aproape de prapastie il intreaba pe urs:
- Cum e ma te-ai pisat pe tine?
- Da ma!
- Poti sa te si caci ca nu ajung la franeeeeee!