| TechnoMix a întrebat:

Care imi zice cineva un metin super tare ii dau funda primul ii dau funda rpddddddddddddddd! 11

Răspuns Câştigător
| Skiper a răspuns:

Www.metin2tim.ro pe asta joc eu frate e tare sv-u nu stiu incearcal

4 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Daca vrei sa incerci pe calea greau Metin2 Ro pe asta cresti greu faci geru iteme in fine...Si pe Metin2 GX sunt mai usor de facut cam toate lucrurile dar este in romana din cate tin eu minte restul nu prea sunt in romanahappy.

| RockLegend a răspuns:

Metin 2 dinamic sau metin 2 ro sau metin 2 fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 clujan blacknightmt2 mt2 bamboo empiremt.eu guabinsmt2.

| andrey747 a răspuns:

Stiu eu metin 2 light lvl 90 din prima, king1 si king2 la pescar 0 yang din staart 1kkk e super tare