| Ana213 a întrebat:

Care sunt cela mai dragute fete de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu e vorba de cele, ci de cea.Si eu sunt aialaughing. Ah`, si modesta.smug

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce intrebi? Conteaza atat de tare aspectul fizic sau vrei sa dai coronita de miss TPU si nu stii cui?raised eyebrows

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aici suntem pe un site, credeti ca toate pozele din profil reprezinta originalul?

| User a răspuns:

Bunicatongue

| juniper a răspuns:

Toate fetele suntem dragute, evident big grin

| Dan a răspuns:

Dupa tine care sunt?

| lencikk a răspuns:

Te referi la aspect fizic?

| lencikk a răspuns:

@Sensei.BRO----Andrei... ia chiar asa studiaza-nelaughing

| Astaeparereamea a răspuns:

Rada rusoaicawinkingdevil

| Alex_7297 a răspuns:

Zi tu şi îţi zic şi eu după aia!

| ramona_1444 a răspuns:

Tu nu tiai dat seama ca aparentele inseala si ca nu conteaza ambalajul!

| Ana213 explică:

Ms pentru raspunsul tau la misto paul mi a fost foarte folositor.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Toate sunt dragute raised eyebrows ce intrebare... laughing@paul27 bine zici Bunicarolling on the floor

| Majj a răspuns:

Intrebare de gradinita

| *Baby* a răspuns:

N`am idee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare stupida, toate fetele sunt dragute. Frumusetea e temporara si relativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate o sa ajunga batrane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti raspundem, trebuie sa-si puna toate fetele pozele la avatar si abia dupa ce le studiem ne putem pronunta. Deci cine-i de acord sa-si puna fetele pozele la avatar? Eu sint, altcineva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cauti gagica?hee hee, sau doar asa, ca sa le fi tu Fat-Frumos?

| madaliname a răspuns:

Pai cum a zis si sensei ar trebui sa vezi mai intai pozele tuturor fetelor si cum asta nu prea e posibil pentru ca nu toate au poze la avatar sau poate nu una reala... o sa ramai cu curiozitatea.