| maik_4059 a întrebat:

Cine imi da si mie id de fete dragute...

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Promit că-ţi dau eu după ce înveţi să scrii cuvântul "îmi".
A, caută şi pe matrimoniale; poate acolo caută cineva şi analfabeţi.

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Cauta pe google. Asta nu e site de matrimoniale... happy

| eugem35 a răspuns:

Esti prea fatalau, cauta si tu pe neogen pe sentimente.ro, ce cauti aici?

| eugem35 a răspuns:

Si de vrei so cauti pe m-am iti dau adresa de la cimintir sa iti fac si tie un pasaport cu viza pentru lume de apoi

| StopTheWar a răspuns:

"Cine imi da si mie id de fete dragute..." "Fraerilor nu am nevoie de id de fete am vrut sa vad cat sunteti de generosii" ~> Doamne Iarta-ma pune mana si invata sa scrii corect si abia dupa sa ceri ID de fete.Plus ca TPU NU este un site pentru asa ceva.

| PikaRawrr a răspuns:

Andreea_manolache99 e o fata super draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frosa_gogoasa69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexamaria50 o fata foarte frumoasa

| maik_4059 explică:

Fraerilor nu am nevoie de id de fete am vrut sa vad cat sunteti de generosii

| GipsyQween a răspuns:

Hehe Dacă vrei intră aici :D poţi cunoaşte câte doreşti :p http://xat.com/starchild amuzament :-s

| carmenB a răspuns:

nu va ingramaditiwinking

| fitzasitalent2011 a răspuns:

Sexy_si_rea2008
annna_badgirl00
babyswwet_sweetheart94