| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase amintiri de-ale tale petrecute in frig?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Cand eram mic si ma jucam in zapada.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tocana laughing

| Mussette a răspuns:

Era atat de frig, incat am uitat pentru moment si m-am iubit cu prietenul meu. blushing Apoi ne-am dat seama ca am inghetat de frig si ar fi cazul sa intram la caldura. laughing
Si iernile geroase, cand ma jucam in zapada, dar nu tineam cont.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta imi vine in mine : Ma intorceam de la scoala cu o prietena si ei i s-a facut frig asa ca i-am dat hanoracul meu si eu am ramas in tricou. Afara mai era putin si puteai declara ca e cancer, mai ales ca era seara. Pe langa faptul ca toate băbătâile isi faceau cruce si puneam mana pe bratul meu si se minunau ca sunt fierbinte, ihi utilitatea febrei, am trecut pe langa un grup iar un moldovean mi-a zis " Te chișcă frigu ", mi-a facut ziua mai buna.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.
Urasc frigul, in special gerul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Pentru ca era frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul mod in care as vrea sa te inmultesti si sa te raspandesti e sa te inghete cineva si sa te sparga in bucati.