| CatalinaMarina a întrebat:

Care sunt cele mai mari boacane pe care le-ati facut la >schoalabig grin:?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Ahh. I'am dat cu uşa în cap la profesorul de desen laughing. Am vrut să ies la pândă să văd dacă vine, să nu stau degeaba în bancă "cuminte" şi atunci vroia să intre şi bufff laughing Ei bine, am râs toţi inclusiv el laughing Dar m-am simţit penibil. Măcar nu mi-or găsit colegii poreclă laughing

Şi un coleg, i-o tras un capac la profa de franceză laughing Cică s-o împiedecat şi nah laughing O fost bestial.

Sau. am căzut odată din bancă la ora de dirigenţie blushing whistling Nu'mi vine să cred că vorbesc despre asta laughing Vorbeam prin bileţele şi mi-o căzut bileţelul şiii. m-am aplecat să'l iau şiii am căzut zut zut laughing jos! laughing

Ehh. ce să'i faci?! Asta'i viaţa. Fundiţă? love struck

5 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

laughing)am lovit-o pe femeia de servici din greseala cu o matura laughing))

apoi whistlingam inceput sa ma bat cu cornuri cu o colega.si apoi toata clasa facea acelasi lucru...pana cand diriga a venit in clasa si in clasa zici ca era al 3-lea razboi mondiallaughing)

...acuma nu mai tin minte toate prostiile pe care le-am facut.iti dai seama laughing

u ce boacane ai facut?

| CatalinaMarina explică:

Eu am facut multee.:"...
am vrut sa ii dau unui coleg o cutie din aia de lapte, si s-a spart, apoi s-a imprastiat tot in fata clasei deoarece colegii aluneacau pe el ca la patinoar.
I-am trantit dirigintei usa in nas...big grin...
stateam cu fundu pe catedra si il injuram pe un coleg, si chiar atunci a intrat directoarea pe usa...Astea-s boacane mici...(abia sunt in cl. a 6-a, mai am timp de unele mai mari:")

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Poi eu s colegii mei ne bateam cu cornuri lapte pe geam cu clasa 5 a si diriga nea certatlaughing. Am ma injurat pe la niste orelaughing. I-am dat cu creta in cap lu` profa de englezablushing. Hmm, nu mai stiu.am rupt harta de a geografelaughing de asta nu mai avem harta sa stii si turolling on the floor.

| offline a răspuns:

Buna love struck!
Cand imi aduc aminte cate boacane am facut numai anul acesta oh go onlaughing.

--> Erau cativa colegi in clasa, iar restul eram pe holhappy. Cand am vrut sa intram in clasa, ceilalti nu ne-au lasat asa ca am impins unii dintr-o parte si altii dintr-alta pana am scos unsa din balamale :-D.

--> Toti colegii aveam ca sonerie ``Doamna directoare este o vaca gonflabila `` straight face. In ora de matematica ( faceam cu dna directoare ) o colega mi-a dat mesaj, si atunci a inceput sa-mi cante ``telefonul`` - ``Doamna directoare este o vaca gonflabil ``, ``Doamna directoare este o vaca gonflabil `` laughing.

--> Ma jucam cu un coleg si i-am luat ghiozdanul vrand sa arunc in ellaughing. Ghionul meu a fost ca el s-a ferit si am nimerit-o pe dna diriginta whistling...

--> La ora de desen ne-am pictat atat de ``marfa`` pe fata ca niste ``draci``(cum spunea doamnahappy )laughingrolling on the floor incat cand a intrat doamna directoare si s-a speriat de noi straight face. S-a cam suparat, iar daca veniti la scoala mea ma veti vedea pe panoul scolii, impreuna cu aLti colegi pictati pe fata :-D.

--> In ora de chimie am iesit la tabla la ``ascultat`` happy. In timp ce scriam niste formule pe tabla, m-am impiedicat de galeata cu apa, care a cazut si s-a facut ``ditamai`` baltoaca in fata clasei. Doamna care era foarte mandra de dansa laughing a alunecat si spre bucuria mea nu a facut cunostinta decat cu sobahappy...

--> Ma trimis dna d geografie sa iau harta din ``magazie`` happy. Cand am ajuns in clasa am vrut sa pun harta in cui dar s-a intamplat altceva inainte : a iesit un gandac care a sarit pe doamna, iar eu de frica am dat drumul al harta. Harta a cazut si ea de altfel in capul profeilaughing...

Multe boacane am mai facutlaughing dar astea mi-au venit in minte acum:*.
Pwp love struck. Fundita? happy

| offline a răspuns:

Scuzati-ma ca am fost mai analfabeta laughing.
Dar nu imi merge bine tastaturahappy.
:X