| Maria2894 a întrebat:

Care sunt site-urile accesate de voi cel mai des?

7 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Cel mai des www.tpu.ro, www.youtube.com, www.filme.u7.ro., www.hi5.com. In rest cand am nevoie de ceva pentru scoala, cand vreau sa caut niste informatii, mai umblu aiurea pana gasesc ceva interesant s. a. m. d

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu a răspuns:

Www.Facebook.com, www.tpu.ro, **ma*di*t.net, www.bugmafiaoficial.ro, www.sport.ro, www.zf.ro, www.youtube.com, www.220.ro si nu in ultimul rand www.google.ro :D

Uite si cateva amuzante care le-am gasit din intamplare =)))
www.coliva.ro si www.funerartv.ro
Distractie placuta.

| papooshyka a răspuns:

Tpu.ro
youtube.com
odnoklassniki.ru
faces.md
facebook.com
si altele