| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se par cei mai amuzanți useri?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se mai afla printre noi

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Cine?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Acele persoane. Vremea lor a apus laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Eu zic sardin46, un comunist cu un sfert de ratiune care-i guverneaza numai eu-l iar restul sunt niste maimute care "merita pastrate pentru injurat mai tarziu".
Omul zice ca si-a-nselat sotia(posibil sotiile) de nenumarate ori si intr-o intrebare confeseaza cum ii curgeau balele dupa ploadele sefilor si ca le visa si ziua urmatoare se-mbraca in haine mai putin deplorabile si prin minune dumnezeiasca ploadele ii atrageau atentia si-l secau pe bietul sardin de orice vointa de a munci... Omul iubeste pseudostiintele, nu-i de mirare ca-si flexa "lucrarile" pentru care a depus munca cognitiva zice el dar daca te-ai fi uitat prin multimea de cuvinte incoerente, ai fi crezut ca ăsta nici in toate mintile nu-i... ce sa zic, un amorez care dezvolta stiinta "biocampului" in paralel cu filozofia existentiala a pseudostiintelor rolling on the floor rolling on the floor

| Dalmore a răspuns:

Jus7t mă amuză cum crede el că face regulile pe TPU și îmi amenință prietenul în privat ca un smărdoi adevărat pătrus adânc în conflict ce e, el chiar trăiește drama asta, e afectat rău săracul de un ignor laughing când o să mă plictisesc o să-mi fac conturi false numai ca să-i dau ignor să-l văd cum se zvârcolește pe aici de ciudă și cum mă înjură cu ură, cum făcea acum câteva zile.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

YouTube
N-am unul care să-mi placă, în ultimele 3-4 luni n-am fost prea activă

Răspuns utilizator avertizat
| Jus7t a răspuns:

Către Nevermore
Duminică, 05 Ianuarie 2020, 4:08 pm
Tu știi care e treaba de fapt că vorbește cu tine, ea a greșit când m-a atacat fără motiv iar eu că am exagerat cu jignirile, îmi asum.
Am greșit amândoi.
Ea când am continuat să o jignesc nu m-a băgat în seamă așa că o să o las să mă înjure și jignească câteva zile fără să îi zic nimic ca să nu se simtă nedreptățită într-un fel.
Eu am să încetez de acum să o jignesc în vreun fel, iar după ce trec câteva zile în care ea are dreptul să mă înjure sau să facă mișto pe unde apucă consider că suntem la egalitate și că ne-am "reglat conturile".
Dar dacă le depășește, nu o să mai aibă șansa asta.
E alegerea ei happy

E normal să zic că dacă tu nu încetezi o să încep și eu iar, dacă tu nu aveai niciun amestec în asta și eu singur mă luam de tine fără motiv nu mai ziceam asta, dar tu m-ai jignit și înjurat fără să îți zic nimic - așa că și tu ești vinovată.
Smardoi pentru că am vrut să mă împac cu tine și în același timp nu am vrut să dau înapoi în caz că nu accepți? laughing
E alegerea ta, Dalmore, eu doar am vrut să mă împac cu tine, nu îmi place să fac rău altora care nu merită, să mă iau în general de persoane care nu merită.
Și de câte ori să îți zic că mi se rupe de ignore și nu a fost niciodată vorba de el? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

Are prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru250201 a răspuns:

Sincer putini m-au facut sa rad si nu le mai tin minte numele, da si tu esti putin amuzanta cu intrebarile tale?

| Rihhana1 a răspuns:

Eu sunt cel mai amuzant user. laughing