| YoOoOoOo a întrebat:

De ceeeeeeeeee?
De ce ba oameni?
De ceeeeeeeeee?
De ce au fost suspendati cei mai amuzanti useri?
De ce oameni?
De ceeeeeeeeee?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hello.eu sunt tot aici!
*nimeni nu se gandeste la mine sad *. butthurt

| pinguinuVerde a răspuns:

Nici măcar noi nu ştiim wtf

Unii dintre noi... chiar nu avem nicio vină.eu una aşa cred.belive me?

| pinguinuVerde a răspuns:

Lol cineva mănâncă acum stupizi la cină...

Să fiţi suspendaţi ăştia care-mi daţi stupid acum!winking
Clar.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pentru a deveni pasari Phoenix.Ce mai...ii dai afara pe usa, ei iti intra pe geamlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| BastetReloaded a răspuns:

Ca au avut un "vocabulaj" vulgar... porcii!

mda...why, god, why? why us?

| maryana5 a răspuns:

Viata-i cruda. Consemneaza-te.

Răspuns utilizator avertizat
| ReporteritzaisBack a răspuns:

Nu stiu. Dupa parerea mea, Stela crede ca va reusi ceva daca suspenda unii din cei mai activi si amuzanti useri in loc sa ii suspende pe cei care fac misto de TPU nu le pasa de nimic si posteaza intrebari stupide, comicuri facute doar la misto?
Acum sincer nu stiu ce sa zic cu Raluca era alt ceva stia tot ce sa intampla pe sait se implica era una dintre noi.

| ProjectJackpot a răspuns:

Te-as propune spre suspendare dar nu esti deloc amuzant\a. Dar cine stie... poate vei devenii exceptia care confirma regulawinking

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

De mere, cum ar zice mihnea, sau de pizza, cum aş zice eu

| Şopârlă a răspuns:

smug.
mufla e taree
smug.(nu ma lasa sa scriu "mufla" cu majusculatongue laughing)

| SockyQ a răspuns:

Din cauza castraveților murați. -rolls eyes-
Eh,de fapt,noi,fiind 'copii',avem amuzamentul în sânge, nu glumele cu 'Ti-ai uitat năravul'.
Facem glume ciudate, tâmpite, răsucite, vorbim câteodată ciudat, înjuram, mâncam prea multa ciocolataa! De'aia!
Da' pan' la urma suntem copii! Nu niste roboței controlați de adulți pentru a ne face un drum în viata!
Nu vrem la facultate. Vrem sa stam pe net pan' la infinit!
Asta-i motivația meahappy.

| YoOoOoOo explică:

@Apache stiu ca esti aici.nu am zis ca toti userii amuzanti au fost raportatiwinking