| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Care vi se pare celo mai urat nume?

Răspuns Câştigător
| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Numele celui care te-a ranit cel mai mult

| jack993 a răspuns (pentru ur2sw33t2b4g10):

Exact. pentru fiecare dintre noi exsta un nume urat care pentru alti poate este unu frumos. NU exista un nume urat pentru toti

2 răspunsuri:
| Regizorul a răspuns:

Adolph Blaine Charles David Earl Frederick Jack Gerald Hubert Irvin John Kenneth Lloyd Martin Nero Oliver Paul Quincy Randolph Sherman Thomas Uncas Victor William Xerxes Yancy Zeus Wolfeschlegelsteinhausenbergerdorft Senior

Da, asta este numele unei singure persoanerolling on the floor