| 1234567_7921 a întrebat:

Cat costa o extractie dentara?
vreau sa-mi scot caninul(nu e de lapte) pentru ca e ff stramb si nu stiu exact cat costa.
eu stiam ca e 100 extractia dar se une la socoteala si anestezia?

1 răspuns:
| Adytzu99_3215 a răspuns:

Bunda si eu am facut mai demult o extractie dentara.Tot un dinte de lapte.Dar cat costa? Pai depinde si la ce dentist mergi sa-ti faca extractie sunt uni care nu includ in pret si anestezia.Mie nu mia incluso si ma costat 45-46 nu mai stiu asa ceva dar cred ca daca o sa puna in pret anestezia cred ca va costa cam 70-80. Sper ca te-am ajutat. Funda?