| 1234567_7921 a întrebat:

Cat costa o extractie dentara?
vreau sa-mi scot caninul(nu e de lapte) pentru ke foarte stramb si nu stiu exact cat costa.
eu stiam ca e 100 extractia dar se pune la socoteala si anestezia?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Daca extractia e 100-120 lei, anestezia e in jur de 20 de lei. Eu cand mi-am pus aparat dentar acum 2 ani mi-am refacut toti dintii/maselele si a trebuit sa-mi faca anestezie la fiecare si am dat 20ron.acum poate difera preturile cu 5/10 ron happy E cam periculos sa scoti caninii din cate am inteles. Mai bine ti-ai pune aparat dentar, intr-un an se indreapta,+ ca se pierde si linia uniforma a dintilor, ca o sa arate aiurea cu un canin intr-o parte iar in cealalta nu. :d Numai bine!