| Locre a întrebat:

Cat costa un tratament pentru albirea dintilor la stomatolog? Stie cineva? E scump?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| aleck a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar daca va fi un medic bun iti va spune ca nu e recomandatwinking, daca il intereseaza doar banii atunci iti facelaughing, tzii albeste pe moment dar pe viitor e mai nasol, pentru ca se distruge smaltulwinking O seara buna happyVa rog sa ma contrazica cineva sau sa ma aprobe daca e asa big grin

1 răspuns:
| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Te costa in jur de 380ron dar depinde si de cabinet unde mergi.