| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des va schimbati telefonul celular, pentru altul mai performant?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Odata la 10 ani, sau cand ''crapa'' actualul rolling on the floor

| thegatekeeper a răspuns:

Folosesc telefonul mobil de vreo 6-7 ani, iar pana acum am avut 3, pe 2 dintre ele fiind nevoita sa le schimb pentru se defectasera. Pe cel actual il am de mai bine de 3 ani, nu e chiar performant (e un Nokia 5130) si nu am de gand sa il schimb, in afara cazului in care se intampla ceva ireparabil cu el. Oricum, nu am nevoie de el decat pentru apeluri, mesaje, alarma si pentru a-mi nota diverse chestii si nu vreau nimic mai performant de atat.

| LaNaibaa a răspuns:

Odata la un anwinking

| Kay1 a răspuns:

La 2 ani.