| coloor a întrebat:

Cat puteti sa rezistati fara sa dormiti?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

3-4 nopti. Dar trebuie sa beau foarte multa cafea.

| birdie14 a răspuns:

Buna.
Eu,personal,nu rezist prea mult.Eu dorm pe zi 10-11 ore...desi e cam anormal.Ma culc la 1-2 noaptea si ma scol a doua zi pe la 11-12...thinking
Bafta.

| Nymphetamine a răspuns:

laughing Chiar azi-noapte n-am putut dormii.Am motait vreo juma de ora dupa 6 dimineata doar. thinking Deci pot rezista...mult.hee hee

| selef a răspuns:

Trei zile si doua nopti.

| vεηiη a răspuns:

Nu stiu exact, eu una is fan somn laughing)
Dorm destul de mult, ma trezesc intotdeauna destul de greu indiferent la ce ora ma trezesc, si ma culc destul de devreme, eu daca nu dorm poti sa ma bati ca pe hotii de cai, ca is prea moarta ca sa ripostez laughing)