| coosmin24 a întrebat:

Ati incercat vreodata sa nu dormiti sa vedeti cat rezistati treazi.si daca da cat ati rezistat maxim.

24 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cel mai mult am rezistat 3 zile si 3 nopti acum ceva vreme... happy

| Floreenofficial a răspuns:

Am reusit... dar in perioada aia aveam o depresie si nu puteam dormi. dar e cu totul si cu totul altceva si nu doresc la nimeni sa n-aiba somn. straight face

| Aero a răspuns:

Nu, n-am incercat. Ai incercat tu? Cat zile si nopti ai rezistat? Eu mai mult de 20 de ore nedormit nu rezist(asta cand am vreun examen).

| Xonia a răspuns:

Pana la 7 dimineata, cand aproape adormisem din picioare
Aia a fost prima si ultima data cand mai incerc, dupa am dormit toata ziua.Eu fac foarte urat cand nu pot sa dormhappy

| deny a răspuns:

Am rezistat odata 3 zile dar tot nu eram obosit nici cearcani nu aveam cred ca rezistam 5 zila sau 7 dar nu dura atata excursia

| pwp a răspuns:

Am incercat, da ma fura somnu!

| alexxx a răspuns:

Eu din spania pana in Romania cu masina. tot drumulbig grinhappy

| alecs871 a răspuns:

@justafreak m-ai luat cu cateva orehee hee - eu sunt undeva pe la 45 de ore, am dormit vreo 8 ore (de pe la 2 noaptea la 10 dimineata) si pe urma am mai stat o noapte treaz.
@pksurvivor totusi, nu avem 5 ani sa te putem crede

| ChRoM a răspuns:

Peste 30 ore big grin

| LNK a răspuns:

De ce sa incerc sa stau treaza cat de mult pot stiind ca asta imi poate pune in pericol sanatatea? straight face

| celmaitare a răspuns:

Da, am fost acum vreo 8 luni nevoita sa nu dorm pentru ca am avut o treaba apoi fost din club, de acolo direct la scoala si apoi la antrenament.ma rog am stat 56 de ore (le-am numarat ca nu mai puteam aveam impresia ca am fumat ceva eram pe alta lumetongue ), dar apoi am dormit o gramada. tu?

| IsabelaIssa a răspuns:

Aprox. 2 zile si 2 nopti. happy

| amanda33 a răspuns:

34 ore maxim. Am avut o tura de 24 ore si colega care trebuia sa ma schimbe a avut un deces in familie. A trebuit sa cumpar cafea si ciocolata la colegi, doar -doar conving pe cineva sa faca schimb de ture happy Am plecat de acolo la 5 seara cand eu trebuia sa ies la 7 dimineata sad. Am dormit 16 ore apoi

| Cretzule a răspuns:

4 zile

| pauladrian a răspuns:

43 de ore.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Da. cand am fost ziua mea am stat 3 nopti. am petrecut intruna o noapte cu prietenii, o noapte iar cu prietenii iar cealalta noapte cu familia ...pfff foarte obositor n-am mai putu sa-mi tin ochii deschisi a fost cam nasol dar e bine ca m-am distrat :p

| laurash_9338 a răspuns:

Intr-o exursie nu am dormit o zi din cauza ca nu m-au lasat colegii asta a fost acu 2 ani iar anul trecut am dormit decat vreo 2-3 ore pe noapte.

| diana_3226 a răspuns:

3 zile n-am dormit de loc
tu cat ai rezistat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am incercat asta de craciun ca sa-l vad pe MOS CRACIUN (ma rog... aveam 6 ani) am rezistat pana la 4 dimineata

| GuessWho a răspuns:

Da.asta se intampla cand aveam 12 ani rolling on the floor si sora`mea 8 si era ceva gen big griniana hai sa nu dormim noaptea asta"
laughing)
SI de fiecare data luam bataie de la mamarolling on the floor ca nici nu stateam cumintsilaughing
SI cel mai mult am rezistat pana la ora 3. 05 :d

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Da, nu am dormit toata noaptea, am stat treaza non stoptongue

| VLadGr a răspuns:

Am stat streaz 26 ore dupa care cum m-am asezat in pat am adormit.

| thegirl12 a răspuns:

Eu AM STAT 2 ZILE TREAZA DAR NU MIA MULT si urmatoarea zi trebuia sa fiu la nunta domnisoara de onoare

| justafreak a răspuns:

Recordul meu este de 52 de ore nedormite.